MASZYNY

UŻYWANE

SERWIS

KONTAKT

STRONA GŁÓWNA

AUTORYZOWANY DEALER:

Mocny chwyt. Precyzja co do milimetra.

Wytrzymałość oraz niezawodność są najważniejsze przy projektowaniu głowic Ponsse. Głowicę muszą wytrzymać skrajne uderzenia i wstrząsy w tym samym czasie pracować z ogromną dokładnością nie uszkadzając przy tym więcej niż to konieczne obrabianego drewna. Głowice Ponsse są udoskonalane we współpracy z ich użytkownikami i ciągle w tej kwestii Ponsse jest liderem jeśli chodzi o jakość pracy głowic harwesterowych.

 

Wraz z systemem komputerowym PONSSE OPTI™, tworzą układ, którego podstawą jest wydajność, przyjazność dla środowiska oraz niezawodność na lata. Nowym elementem współpracującym pomiędzy systemem Opti a harwesterem jest system PONSSE GentleDrive™ - co oznacza minimalne uszkodzenia powierzchni, kiedy np. pozyskujemy Brzozę na sklejkę lub inne gatunki wymagające delikatniej.

 

Szeroki wybór modeli

 

Wybór modeli głowic Ponsse w trzech klasach, stwarza możliwość właściwego doboru do pozyskiwanego drzewostanu. Znajdzie się maszynę na każdy rozmiar drzew od największych na zrębach do najmniejszych w trzebieżach.

 

Budowa głowic Ponsse jest prosta jak tylko to możliwe, przy tym są stosunkowo lekkie. Zawory sterujące oraz inne elementy sterownicze są odpowiednio zabezpieczone, lecz wciąż bardzo łatwo dostępne do obsługi.

 

H7

H8

H5

H6

Profesjonalne Maszyny Leśne Sprzedaż i Serwis sp. z o.o.

ul. E. Orzeszkowej 8/11

02-374 Warszawa

 

Biuro handlowe:

Os. Złote Łąki 9/24, 62-811 Kościelna Wieś

Tel/fax: (62) 599 97 33

Telefony kontaktowe

Piotr Kafarski  0 600 401 287

Witold Urbaniak  0 600 401 289